Про дерева

Кілька разів цього року бачив в Facebook-стрічці як знайомі львів’яни жалілися що посадили дерева/кущі/квіти (зазвичай за свої гроші) і за деякий час вони кудись “пропадали”.

В Нью-Йорку висадкою таких дерев займається місто, інформація про це є на офіційному сайті міста Нью-Йорк https://www.nycgovparks.org/trees/street-tree-planting. На тому ж сайті можна заповнити форму і зробити запит на те, щоб посадили дерево у вас в районі. Можна запросити посадку дерева як на спеціальних місцях для дерев в тротуарі (як знизу на фотографії) якщо там зараз дерева немає, так і в місці де зараз є тільки тротуар, але ви б хотіли щоб росло дерево. Також в заявці можна вказати яке саме дерево ви хочете, хоча що посадять саме це дерево не гарантують. Спеціальна комісія після цього перевірить чи дерево в тому місці може бути встановленим, і якщо так - його посадять. Висадку проводять тільки протягом “сезонів” - з початку березня до кінця травня і з початку жовтня до кінця грудня. Ви можете і самі посадити дерево, але тут все трохи складніше - треба отримати спеціальний дозвіл на посадку дерев, а після того як ви його посадите прийде комісія щоб перевірити чи дерево посаджено відповідно до вимог. Також ви можете стати волонтером від міста і самому допомагати висаджувати дерева та доглядати за ними.

До чого я це все - та просто хотів викласти кілька фотографій з мого району в Нью-Йорку - тут недавно висадили дуже багато дерев, і мені сподобалося, що на кожному з них висить табличка з інформацією про назву дерева і як його можна підливати. Ну і так, їх не крадуть :)